בניית אתרים בחינם

           

בניית פרגולות

הקמת גגות רעפים
מבצע חם ומטריף

פרגולה מעץ אורן 

רק 350 שח למטר
המבצע כולל : * צבע * הצללה הובלה והתקנה  * אחריות ל 5 שנים
והקירוי סנטף מתנה !
ליעוץ חינם התקשר עכשיו 
052-5300182

ב י.ש פרויקטים בעלי המקצוע הינם אומנים ולכן כל פרויקט הוא הצגה.

בניית פרגולה בביתכם אינו דבר של מה בכך אצלנו ב י.ש פרויקטים אנחנו אוהבים מאוד את עבודותינו מה שנותן לכם הלקוחות מענה בשביעות רצון מרבית ואיכותית כיוון שכל פרויקט שלנו נבנה באהבה רבה, תכנון נכון, איכות ושילוב הרצון שלכם לתוצר אמיתי ואיכותי. לכל בית יש אופי מיוחד משלו ולכל לקוח רצון מיוחד משל עצמו לכן בחברתנו דואגים קודם להאזין לרצונו ורחשי ליבו של הלקוח לפי טעמו באיכות הכי טובה ומקצועית עד לתוצר הסופי והמושלם.

ב י.ש פרויקטים משתמשים בכל חתכי העץ לסוגיו אורן, פיני, אלון, דוגלס, המלוק ועוד כאשר לכל סוג עץ יש את האופי המיוחד שלו ורמת גימור שונה ומיוחדת.

בשימוש בעץ גושני כגון 150*150, 200*200 מ"מ הגינה מקבלת אופי כפרי המשרה אוירה של רוגע ונוחות, הוספת האלמנטים השונים והאביזרים למיניהם משרים יופי וייחודיות. כמובן ישנה אפשרות לעבוד עם חומר גלם 150*50 אשר יעניק גוון עדין לפרגולה. אנו ב י.ש פרויקטים משלבים בפרגולות שלנו קירוי צף מבית פלרם הישראלית (אשר עשוי מפוליקרבונת המסנן קרני UV בעובי של 6-8 מטר) שמגיע בצבעים שונים וברמות הצללה שונות אשר יעניק לכם את האפשרות לשבת תחת כיפת השמיים ועדיין ליהנות מצל ללא הצללה המסתירה את הנוף של שמיים כחולים ושמש מרהיבה.

טואול - בניית אתרים בחינם