בניית פרגולות

הקמת גגות רעפיםבניית גדרות עץ

הגדר המקיפה את הבית מסמלת את הגבול בין השטח הציבורי לבין השטח הפרטי שלכם, בעלי בתים פרטיים וחצרות פרטיים מקפידים על בניית גדרות להרחקת זרים משטחם. בניית גדרות עץ מתאימה לכל סוגי הבתים, העץ המלא מביא עמו יתרונות כמו בנייה מהירה, עמידות, עבודה נוחה, מראה ביתי מעוצב ואפשרות לבניית גדר אטומה המספקת פרטיות מרבית.

צוות י.ש פרויקטים מבצע באופן קבוע עבודות עץ עם דגש על בניית גדרות עץ באיכות גבוהה. כל העצים המשמשים אותנו לבנייה נבחרים בקפידה, העצים עוברים תהליכים של איטום וחיטוי טרם השימוש בהם.

יופי ואיכות של עץ מלא

כבר בשלב בו הבית הפרטי נמצא עדיין בגדר חלום אנחנו כבר רואים בדמיון גדר עץ לבנה מקיפה אותו. הגדר היא סוג של מסגרת בעבור הבית, עבודה עם עץ מלא מספקת לכם איכות שלא תמצאו בעבודה עם חומרי גלם אחרים. העץ המלא הוא חומר גלם טבעי המביא עמו אווירה של משפחתיות וחמימות, גדרות עץ ישולבו נהדר עם כל סגנון עיצוב בו תבחרו לחצר הבית.

למי זה מתאים?

גדרות עץ יתאימו לכל סוגי הבתים, בניית גדרות מעץ מתאימה לבתים עם ילדים, בתים עם חיות מחמד, בתים למבוגרים, עסקים ומוסדות. גדרות עץ יביאו עמם עמידות ארוכת שנים, אותה הגדר תלווה את ילדכם מילדות ועד בגרות.

מה אנחנו מציעים?

השירות של י.ש פרויקטים מתחיל עם יעוץ מקצועי במהלכו נסביר על גדרות עץ מלא ונבחן האם ישנה התאמה לצרכים ולציפיות שלכם. אנו מקפידים בכל עבודה על סטנדרטים גבוהים של שירות, איכות, מקצועיות ודיוק, העבודה תבוצע בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש. הצוות של י.ש פרויקטים מחזיק בניסיון עשיר בכל הקשור לעבודה עם עץ מלא, נוכל להציע גם הקמת דקים, בנייה מעץ מלא ושירותים נוספים.

אם אתם מחפשים עיצוב טבעי לגינת הבית, ההמלצה שלנו היא גדרות עץ לחצר הבית. זה הזמן לבנות גדר ושאר מתקנים לעיצוב החצר על טהרת העץ המלא.

2all - בניית אתרי אינטרנט