בניית אתרים בחינם

           

בניית פרגולות

הקמת גגות רעפים
יחדיות דיור מעץ במבצע !

החל מ 1800 שח למטר

בניה מעץ מלא המותאם לתנאים חיצוניים ומבודד טרמי ואקוסטי

המותאם לשטח הגינה וצרכי הלקוח

ליעוץ חינם התקשר עכשיו 
052-5300182


בניית בתי עץ ויחידות דיור

בניית בתי עץ

בתים מעץ מלבד היותם טרנד הולך ומתרחב בשוק הבנייה הישראלי הם בעלי מראה מרהיב הנותן תחושת נחת ורוגע, כמו כן המראה הכפרי שנותן תחושת חמימות פסטורלית לכל הבא בהם.
י.ש פרויקטים מלווה את הלקוח החל משלב החלום , תכנון ועיצוב הפרויקט עד לבניית המבנה ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר תוך השמת רצון הלקוח שלב אחרי שלב עד לגימור המושלם.
ב י.ש פרויקטים הבטיחות קודמת לכל. אצלנו ישנם מהנדסים מהטובים בתחום שמתמחים בתכנון בתי עץ ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות ושמם הולך לפניהם.
בחברתנו אין פשרות על טיב ואיכות החומר בהתאמה מושלמת למבנה הנדון ברמה הכי מקצועית הקיימת בשוק הישראלי החל משלב היסודות , הקונסטרוקציה, הבידוד, ציפוי הקירות וכלה ברעף האחרון שיונח בביתכם.

יסודות המבנה עשויים מבטון יצוק וקלונסאות יציקה אך ורק לפי תכנון המהנדס ועל פי תוכניות החלוקה הפנימית בבית.
הקונסטרוקציה עשויה מאורן פיני אשר גדל בפינלנד בטמפרטורה נכונה הגורמת לעץ לשמר את איכותו, טיבו ויציבותו לאורך מאות שנים. מעטפת המבנה נבנית מקורות 15*5 ס"מ וחלוקתו הפנימית של המבנה נבנית מקורות 10*5 ס"מ.

שיטת הבנייה האמריקאית נרכשה מניסיון של מאות שנים אשר מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש בכל מיני מצבי קיצון וטמפרטורות טרופיות משתנות.
הציפוי החיצוני העשוי מפלטות OSB מורכב על הקונסטרוקציה מבחוץ סביב המבנה ולאחר מכן מצפים את המבנה בנייר הנקרא טייבקס אשר תפקידו לאפשר יציאה של הלחות מפנים המבנה ומצידו האחר למנוע כניסה של מים לפנים המבנה.

בקטגורית הציפוי המוגמר יש לנו מגוון רחב של אפשרויות לבחירה אשר בתוכם ישנו את הציפוי העשוי מעץ כגון לוג (מעוגל), נגיעה (שטוח) אשר נותן למבנה מראה כפרי ועשיר. כמו כן ישנה אפשרות לקבל טיח אקרילי לקבלת מראה נעים ומוכר במבחר צבעים.
הציפוי הפנימי כמובן מחולק לשני אפשרויות הראשון הוא ציפוי פלטות גבס הנותנות למבנה מראה של קיר חלק המוכר מתרבות הבנייה הקונבנציונלית, האופציה השנייה היא ציפוי עץ אשר נותן מראה כפרי ועשיר המגיע בצורת הנוטפדר שמגיע ברוחב משתנה כמובן לפי בחירה.

הבידוד הנעשה במבנים מעץ הינו פרקטי ועדיף על בידוד בבנייה קונבנציונלית כיוון שבבנייה קונבנציונלית החום נאגר בקירות במשך היום ובלילה נותן תחושה של חום הנפלט מהקירות ובחורף המצב הפוך מה שלפעמים הופך את מבנה הבטון ללא נעים למגורים ולתחושה כללית של חוסר נוחות המלווה בצריכה מוגברת של מכשירי קירור או חימום למיניהם תלוי בעונה. העץ אינו אוגר חום או קור ולכן ישנה אווריריות נעימה ללא שימוש מיותר במכשירי חשמל על מנת להקל את עומס החום או הקור. בי.ש פרויקטים אנו משתמשים בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר לבידוד הן תרמי והן אקוסטי גם בקירות מעטפת המבנה וגם בחלוקה הפנימית של המבנה.

לסיכום בי.ש פרויקטים יש את טובי בעלי המקצוע אשר ילוו אתכם משלב התכנון והעיצוב עד לקבלת המפתח וכל המשתמע מכך!

טואול - בניית אתרים בחינם